Lista filmów w kategorii Horror

Istnienie / Haunter (2013) [Napisy]

Wstawił: gość | 2013-10-22 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Lisa wkrótce będzie obchodzić swoje szesnaste urodziny. Po raz kolejny. Przeżywa ten sam dzień od nowa od wielu lat. Ona i cała jej rodzina są martwi. Zamieszkują nawiedzony dom, w którym zostali zamordowani. Wokół posesji roztacza się gęsta mgła, która nie pozwala na ucieczkę. Dziewczyna jako jedyna z domowników zdaje sobie sprawę z tego, że jest duchem. Kiedy próbuje powiedzieć o tym pozostałym, na jej drodze pojawia się przerażająca postać. Zła moc czyha na swoje kolejne, żywe, ofiary i nie pozwoli, by ktoś jej w tym przeszkodził. Lisa zrobi wszystko, by zapobiec kolejnym zbrodniom.

Postrach nocy 2 / Fright Night 2 (2013) [Napisy]

Wstawił: gość | 2013-10-20 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Komedia

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Gerri Dandridge jest seksowną panią profesor, która nocami zmienia się w wampirzycę. Kobietą zaczyna interesować się grupa studentów, którzy odkrywają jej mroczny sekret.

Carrie : online (2013) [Napisy]

Wstawił: gość | 2013-10-20 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Horror, Zwiastuny

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Adaptacja debiutanckiej powieści Stephena Kinga. Nieśmiała i poniżana Carrie posiada niezwykły dar, który postanawia wykorzystać podczas balu maturalnego. Carrie White wychowywana jest przez samotną matkę, fanatyczkę religijną. Nie przysparza jej to popularności w szkole, gdzie czuje się samotna. Jest w niej jednak coś bardzo wyjątkowego. Prześladujący ją rówieśnicy poznają sekret Carrie w dniu balu maturalnego, kiedy dziewczyna ujawni swoje moce telekinetyczne i wykorzysta je, aby wyrównać rachunki...

Nothing Left to Fear / HDRip (2013) [Napisy]

Wstawił: gość | 2013-10-18 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Rodzina przeprowadza się, by zacząć życie od początku. W nowym miejscu ich córki padają ofiarami złych mocy.

Naznaczony: rozdział 2 / Insidious: Chapter 2 (2013) [Napisy]

Wstawił: gość | 2013-10-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_star
Rodzina Lambertów zatrzymuje się w domu babci, wierząc jednocześnie, że mają za sobą przerażające wydarzenia sprzed dwóch lat. Spokój nie trwa jednak długo, gdyż niespodziewanie pojawia się duch młodej kobiety ubranej w białą suknię, która nuci dziecięcą melodię, a wraz z nim ma miejsce szereg niewytłumaczalnych zdarzeń: tajemnicze głosy, poruszające się przedmioty. Wkrótce Dalton (Ty Simpkins) zaczyna podejrzewać, że z ojcem, Joshem (Patrick Wilson), coś jest nie tak...

Dark Touch (2013) [Napisy]

Wstawił: gość | 2013-10-03 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Jedenastoletnia Niamh uchodzi cało z krwawej masakry, w której ginie jej rodzina. Policja, podejrzewając o zbrodnie gang wandali, ignoruje wyjaśnienia dziewczynki.

Klątwa Chucky / Curse of Chucky : Premiera online (2013) [Napisy]

Wstawił: gość | 2013-09-25 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_star
Nica pogrążona jest w żałobie po samobójstwie matki. Spędza czas na rozmowach z mówiącą laleczką imieniem Chucky. Wkrótce rozpoczyna się seria mordów i Nica podejrzewa, iż mają one związek z rudowłosą laleczką.

Bez litości 2 / I Spit on Your Grave 2 PL online (2013) [Napisy]

Wstawił: gość | 2013-09-15 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Historia młodej kobiety imieniem Jessica (Jemma Dallender), która właśnie przeprowadziła się do Seattle i próbuje swoich sił w modelingu. Niewinna sesja zdjęciowa zamienia się jednak w koszmar. Jessica zostaje zgwałcona, poddana torturom i porwana do innego kraju. Pogrzebana żywcem, jest skazana na niemal pewną śmierć. Pomimo tego, udaje się jej uciec. Okrutnie zraniona, będzie musiała dotrzeć do najciemniejszych zakamarków ludzkiej psychiki – nie tylko, by przeżyć – ale również, by wymierzyć swą zemstę.

Apocalypse Z / Zombie Massacre online (2012) [Napisy]

Wstawił: gość | 2013-08-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Horror, Sci-fi

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_star
W swojej kolejnej ekranizacji gry komputerowej kontrowersyjny reżyser, scenarzysta i producent Uwe Boll przedstawia perypetie trójki punkowców i oficera policji. Bohaterowie próbują przedostać się do miasta, które zostało opanowane przez zombie. Walcząc o swoje przetrwanie torują sobie drogę przez zastępy wrogów a celem ich jest podłożenie w mieście bomby atomowej i zniszczenie nieumarłych istot.

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
W czasie wakacji Se-hee dołącza do grupy 30 najlepszych uczniów, by na dodatkowych zajęciach w szkole przygotowywać się do nadchodzących egzaminów. Wkrótce okazuje się, że jeśli grupa nie odpowie na zadane pytanie w wyznaczonym czasie, któryś z uczniów zostaje brutalnie zamordowany.

Uwaga! Serwis www.filmyonline.tv nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi na przez użytkowników. Serwis zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach www.filmyonline.tv .

Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną ( "nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych" (tzw. procedura "notice and takedown") informujemy, że nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za czynności użytkowników udostępniających treści do których nie posiadali praw autorskich.

www.filmyonline.tv jako usługodawca nie musi prewencyjnie przeglądać czy filtrować zawartości dostarczanych przez usługobiorców ( użytkowników ). Jest zwolniony z odpowiedzialności za dane przechowywane przez użytkowników. W przypadku wykrycia materiałów łamiących prawa autorskie usługodawcy należy wskazać konkretne treści kontaktując sie z nami poprzez link "Zgłoś nadużycie".