Wałęsa. Człowiek z nadziei / Wałęsa. Człowiek z nadziei (2013)

Wałęsa. Człowiek z nadziei / Wałęsa. Człowiek z nadziei

Zdobywca Oscara Andrzej Wajda przedstawia historię wielkich przemian, która przetoczyła się nie tylko przez zebrania partyjne, wiece i Okrągły Stół, ale także przez jedno z mieszkań na gdańskim osiedlu z wielkiej płyty. Reżyser wdzierając się w prywatność, nawet intymność związkowego przywódcy próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności człowieka w charyzmatycznego przywódcę. To opowieść o mężu, ojcu, prostym robotniku, który wyzwolił ukryte w sercach milionów ludzi marzenie o wolności.

Rok produkcji: 2013

Kategorie: Biograficzny, Dramat

Tłumaczenie: PL

Materiał został usunięty z powodu zgłoszenia naruszenia
praw autorskich przez: ITI Neovision S.A.
Stop

<a href="http://www.filmyonline.tv/film,walesa-czlowiek-z-nadziei-walesa-czlowiek-z-nadziei-2013-pl,13238.html"><img src="http://www.filmyonline.tv/photos/movie/13238/c92dedeb309fb593d3f7ef79e0e14818_thumb.jpg" title="Wałęsa. Człowiek z nadziei / Wałęsa. Człowiek z nadziei" /></a>

Dodaj komentarz


Treść:

Wpisz treść swojego komenatrza (zostało Ci 500 znaków do wykorzystania).

Dodaj komentarz

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego filmu

Serwis Filmyonline.tv jest legalną witryną prezentującą wyłącznie treśći, które nie są chronione prawem autorskim, tj. ogólno dostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych (zwiastuny, plakaty, zdjęcia reklamowe, opisy).