Rocky 3 / Rocky III DVD online (2009)

Rocky 3 / Rocky III DVD online

Nowy mistrz świata Rocky Balboa bez problemów nokautuje kolejnych pretendentów do tytułu. Bokser korzysta z życia i wspiera cele charytatywne (walczy min. z mistrzem wrestlingu). Rocky zamierza zakończyć swoją karierę jednak pojawia się nieznany Clubber Lang który prowokuje go do walki. Przed pojedynkiem w przepychance ranny zostaje Mickey... Rocky przegrywa z Clubberem Langiem i traci tytuł mistrza świata. Po walce w szatni umiera Mickey. Rocky jest załamany, stracił tytuł mistrza i odszedł jego trener.Nieoczekiwanie pojawia się Apollo Creed który pomaga mu się podnieść i przygotowuje go do rewanżowej walki z Langiem.

Rok produkcji: 2009

Kategorie: Dramat

Tłumaczenie: Lektor

REKLAMA

<a href="http://www.filmyonline.tv/film,rocky-3-rocky-iii-dvd-online-2009-lektor,8249.html"><img src="http://www.filmyonline.tv//photos/movie/8249/1363814212_thumb.jpg" title="Rocky 3 / Rocky III DVD online " /></a>

Dodaj komentarz


Treść:

Wpisz treść swojego komenatrza (zostało Ci 500 znaków do wykorzystania).

Dodaj komentarz

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego filmu

Serwis Filmyonline.tv jest legalną witryną prezentującą wyłącznie treśći, które nie są chronione prawem autorskim, tj. ogólno dostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych (zwiastuny, plakaty, zdjęcia reklamowe, opisy).