Plan ucieczki / online Escape an (2013)

Plan ucieczki / online Escape an

Ray Breslin (Sylvester Stallone) jest wybitnym specjalistą w dziedzinie zabezpieczeń. Poświęcił życie projektowaniu zakładów karnych, by stworzyć taki, z którego nie da się zbiec. Nie spodziewał się, że pewnego dnia los wystawi go na niezwykłą próbę. Ray zostaje niesprawiedliwie oskarżony i osadzony w więzieniu, które sam zaprojektował. Zrobi wszystko, by uciec i znaleźć tego, który wpakował go za kratki. By zrealizować swój plan, będzie jednak potrzebował wspólnika. Wybór pada na współtowarzysza niedoli, Emila (Arnold Schwarzenegger).

Rok produkcji: 2013

Kategorie: Akcja, Thriller

Tłumaczenie: Lektor

Niestety ten materiał jest niedostępny

Stop
link do materiału jest nieaktywny
link do materiału został usunięty

<a href="http://www.filmyonline.tv/film,plan-ucieczki-online-escape-an-2013-lektor,13576.html"><img src="http://www.filmyonline.tv/photos/movie/13576/2d9b506c0e0f3d784323f20b196963a7_thumb.jpg" title="Plan ucieczki / online Escape an" /></a>

Dodaj komentarz


Treść:

Wpisz treść swojego komenatrza (zostało Ci 500 znaków do wykorzystania).

Dodaj komentarz

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego filmu

Serwis Filmyonline.tv jest legalną witryną prezentującą wyłącznie treśći, które nie są chronione prawem autorskim, tj. ogólno dostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych (zwiastuny, plakaty, zdjęcia reklamowe, opisy).