Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa [] (2005)

Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa  []

Trwa II wojna światowa. Rodzeństwo Pevensie trafia do wiejskiego domu dziwacznego Profesora Kirke. Tam w jednej z szaf - Łucja, Zuzanna, Edmund i Piotr znajdują przejście do baśniowej krainy Narnii. Zamieszkują je niezwykłe istoty: zwierzęta mówiące ludzkim głosem, fauny i centaury. Na ich czele stoi legendarny lew Aslan. Ale Narnia nie jest krainą szczęśliwą. Od stu lat znajduje się we władzy Złego Czaru. Jej mieszkańcy żyją w ciągłym strachu. Dzieci będą musiały pomóc prawowitemu władcy Narnii - Aslanowi - pokonać Białą Czarownicę, która zamieniła jego krainę w kraj wiecznej zimy.

Rok produkcji: 2005

Kategorie: Familijny

Tłumaczenie: Dubbing

REKLAMA

<a href="http://www.filmyonline.tv/film,opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-2005-dubbing,6743.html"><img src="http://www.filmyonline.tv//photos/movie/6743/1363812402_thumb.jpg" title="Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa []" /></a>

Dodaj komentarz


Treść:

Wpisz treść swojego komenatrza (zostało Ci 500 znaków do wykorzystania).

Dodaj komentarz

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego filmu

Serwis Filmyonline.tv jest legalną witryną prezentującą wyłącznie treśći, które nie są chronione prawem autorskim, tj. ogólno dostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych (zwiastuny, plakaty, zdjęcia reklamowe, opisy).