Niezwyciężony Iron Man / The Invincible Iron Man (2008)

Niezwyciężony Iron Man / The Invincible Iron Man

Ekranizacja słynnego komiksu o jednym z najpopularniejszych superbohaterów. Znakomita animacja, świetny dubbing i porywająca akcja. Biznesmen i archeolog Tony Stark odkrywa w Chinach pozostałości wymarłej dynastii okrutnych władców, na której spoczywa tysiącletnia klątwa. Niechcący Stark pomaga odrodzić się duchom tej dynastii, które pragną przejąć panowanie nad światem. Stark, aby móc stawić im czoła konstruuje specjalny kombinezon wyposażony w najnowocześniejsze zdobycze technologii. Dzieki niemu Stark zyskuje nadludzka siłę, szybkość i wytrzymałość. Tak rodzi się Iron Man, który staje do walki o przetrwanie ludzkości.

Rok produkcji: 2008

Kategorie: Akcja

Tłumaczenie: Dubbing

REKLAMA

<a href="http://www.filmyonline.tv/film,niezwyciezony-iron-man-the-invincible-iron-man-2008-dubbing,6312.html"><img src="http://www.filmyonline.tv//photos/movie/6312/1363811947_thumb.jpg" title="Niezwyciężony Iron Man / The Invincible Iron Man" /></a>

Dodaj komentarz


Treść:

Wpisz treść swojego komenatrza (zostało Ci 500 znaków do wykorzystania).

Dodaj komentarz

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego filmu

Serwis Filmyonline.tv jest legalną witryną prezentującą wyłącznie treśći, które nie są chronione prawem autorskim, tj. ogólno dostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych (zwiastuny, plakaty, zdjęcia reklamowe, opisy).