Nastoletnia Wojowniczka - Wendy Wu: Homecoming Warrior (2006)

Nastoletnia Wojowniczka - Wendy Wu: Homecoming Warrior

Film opowiada o zwyczajnej nastolatce zmagającej się z codziennymi problemami. Jednak tej zwykłej nastolatce powierzona jest przyszłość . Co 90 lat (czyli co trzecie pokolenie) wybierana jest wojowniczka Yin zmagająca się z siłami zła. W tym przypadku jest to Wendy. Wrogiem bohaterki jest Yan Lo. Wendy na początku prześladowana była przez mnicha nakłaniającego ją do założenia amuletu w celu ochrony. Mnich zostaje zaproszony przez rodzinę Wendy na kolację, przy której opowiada im o prababci Wendy - wojowniczce. Podstępem zmusza Wendy do treningów. Pomaga jej także w wyborach na Królową Balu. Radość z wygranej Wendy w konkursie znika gdy dowiaduje się, że bal i walka mają się odbyć w tym samym czasie.

Rok produkcji: 2006

Kategorie: Akcja

Tłumaczenie: Dubbing

REKLAMA

<a href="http://www.filmyonline.tv/film,nastoletnia-wojowniczka-wendy-wu-homecoming-warrior-2006-dubbing,6036.html"><img src="http://www.filmyonline.tv//photos/movie/6036/1363811668_thumb.jpg" title="Nastoletnia Wojowniczka - Wendy Wu: Homecoming Warrior" /></a>

Dodaj komentarz


Treść:

Wpisz treść swojego komenatrza (zostało Ci 500 znaków do wykorzystania).

Dodaj komentarz

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego filmu

Serwis Filmyonline.tv jest legalną witryną prezentującą wyłącznie treśći, które nie są chronione prawem autorskim, tj. ogólno dostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych (zwiastuny, plakaty, zdjęcia reklamowe, opisy).